fbpx

Neutrogena wprowadza spersonalizowane Maseczki 3D

Wszyscy zgodnie możemy przyznać, że pielęgnacja twarzy należy do czynności, o których nie powinniśmy zapominać. Na rynku znajdziemy coraz więcej różnego rodzaju maseczek, zaczynając od tych w kremach, a kończąc na tych w płachcie. Oczywiście każda z nich ma jakieś wady i zalety.

Dzisiejszy wpis dotyczy masek w płachcie, dlatego na początku zastanówmy się kto z was nigdy nie miał z nią problemu? Często zdarza się, że produkt jest w nieodpowiednim rozmiarze. Neutrogena zapowiedziała, że w tym roku wprowadzi spersonalizowane maski 3D w płachcie, które będą stworzone do indywidualnych kształtów i rozmiarów twarzy użytkownika.

Podczas targów CES 2018 Neutrogena zaprezentowała nakładkę do telefonu Skin360 SkinScanner. Do jej prawidłowego działania potrzebna jest aplikacja mobilna Neutrogena Skin360. Nakładka po przyłożeniu do ciała ocenia ogólny stan skóry, wilgotność, wielkość porów i zmarszczek, a następnie proponuje indywidualnie dobrane kosmetyki.

W tym roku na CES 2019 Neutrogena posunęła się o krok do przodu. Użytkownicy smartfonów będą mogli uzyskać spersonalizowane maski 3D, wykonane na podstawie zdjęcia twarzy w aplikacji MaskID. Aplikacja analizuje selfie, a następnie wyznacza sześć stref: czoło, okolice oczu, policzki, noc, brodę oraz linie od podbródka do policzków. W tym momencie użytkownik wybiera jakie składniki mają znaleźć się w poszczególnych miejscach maseczki. Jeżeli nie posiadamy nakładki Skin360 to producent daje nam możliwość ręcznego modyfikowania maski.

Do wyboru będzie 5 składników:

  • Kwas hialuronowy,
  • Witamina C,
  • Niacynamid,
  • Złocień Maruna,
  • N-acetyloglukozamina.

Premiera planowana jest na wrzesień tego roku. Cena nie została jeszcze podana.

Pozostaw komentarz